Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Lucky Bird Casino

Log ind på Lucky Bird Casino | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Lucky Bird Casino Welcome Bonus

# Log ind på Lucky Bird Casnio | Sikker adgang til din konto Velkommen til Lucky Bird Casino, hvor du som ny spiller kan få adgang til attraktive bonusser og et sikkert spillemiljø. Når du logger ind første gang, er det vigtigt at forstå, hvordan bonussystemet fungerer hos os. Lucky Bird Casino tilbyder DA Bonus-ordninger, som er designet specifikt til danske spillere. Du skal være opmærksom på bonusbetingelserne omsætningskravene og tidsbegrænsningerne, der gælder for din velkomstbonus. Alle transaktioner på vores platform er beskyttet med SSL-kryptering, og vi bruger 2FA for at sikre din konto mod uautoriseret adgang. Som ny spiller bør du gennemgå vores betingelser og vilkår nøje, før du aktiverer bonussen. Dit login giver dig adgang til spillehistorik, kontosaldi og støttemuligheder. Hvis du har spørgsmål om din DA Bonus eller kontosikkerhed, finder du svarene i vores FAQ-sektion eller kan kontakte vores kundesupportteam direkte.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Lucky Bird Casino welcome bonus?

Lucky Bird Casino offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Lucky Bird Casino
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Lucky Bird Casino

Beyond the welcome bonus, Lucky Bird Casino offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkomstbonus - 100% match100% op til 2.500 kr35x bonus100 kr30 dage
Anden indbetaling bonus50% op til 1.500 kr30x bonus50 kr30 dage
Gratis spins uden indskud25 gratis spins40x gevinsterIngen påkrævet7 dage
Fredagsbonus75% op til 3.000 kr40x bonus75 kr14 dage
VIP-medlemsbonus200 gratis spins25x gevinster250 kr45 dage
Cashback bonus10% cashback op til 500 krIngen omsætning påkrævet100 krUgentlig

How to Claim

Claiming your Lucky Bird Casino welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Lucky Bird Casino or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Lucky Bird Casino may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvordan aktiverer jeg velkomstbonussen på Lucky Bird Casino?+
For at aktivere velkomstbonussen på Lucky Bird Casino skal du først oprette en konto og foretage dit første indskud. Bonussen på 500 kroner aktiveres automatisk efter indskuddet. Du modtager også 200 gratis spins fordelt over 10 dage. Husk at læse betingelserne for omsætning før du starter med at spille med bonuspengene.
Er Lucky Bird Casinos bonusser sikre at bruge med 2FA beskyttelse?+
Ja, Lucky Bird Casino bruger SSL-kryptering og 2FA-godkendelse til at sikre dine bonustransaktioner. Din konto beskyttes fuldt ud når du aktiverer to-faktor-autentificering i indstillingerne. Dette sikrer, at kun du kan hæve bonusgevinster. Lucky Bird Casnio er licenseret og reguleret, så alle bonusaktiviteter er beskyttet.
Hvor mange gange skal jeg omsætte Lucky Bird Casinos bonus før jeg kan hæve?+
Lucky Bird Casinos velkomstbonus har et omsætningskrav på 35x. Det betyder, at hvis du modtager 500 kroner bonus, skal du spille for mindst 17.500 kroner før hævning. De gratis spins har et krav på 25x. Visse spil tæller mindre mod omsætningskravet, så tjek spillets vægtning på siden.
Kan jeg kombinere Lucky Bird Casinos velkomstbonus med loyalitetsprogram?+
Nej, velkomstbonussen kan ikke kombineres direkte med loyalitetsprogrammet. Du kan dog bruge gevinster fra bonussen til at optjene loyalitetspoint efterfølgende. Lucky Bird Casino tilbyder separate kampagner hver måned for loyale spillere med ekstra bonusser og cashback op til 100 kroner.
Hvordan modtager jeg de 200 gratis spins på Lucky Bird Casino?+
De 200 gratis spins på Lucky Bird Casino fordeles automatisk over 10 dage efter dit første indskud. Du modtager 20 spins dagligt på udvalgte spillemaskiner. Spinsene udløber efter 24 timer, hvis de ikke bruges. Gevinster fra spins skal omsættes 25 gange før hævning og kan maksimalt blive til 2.500 kroner.
Hvilken bonus kan jeg få som returkunde på Lucky Bird Casino?+
Lucky Bird Casino tilbyder ugentlige reload-bonusser til returkunder på 50-200 kroner hver fredag. Du skal satse mindst 100 kroner for at kvalificere dig. Der er også cashback-program med 10% hver mandag på dine tab fra weekenden, maksimalt 150 kroner. VIP-medlemmer får dobbelt cashback og eksklusiv bonus på 300 kroner.